OFERTA

Wypełnij formularz kontaktowy i zostaw wiadomość.
Jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny przejdź na podstronę kontakt.

STRONY WWW
 

Czy w dzisiejszym świecie biznesu możliwe jest funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez jej obecności w Internecie? Większość nowopowstałych firm swoją działalność rozpoczyna od stworzenia strony internetowej. Zespół naszych specjalistów wie, jak w profesjonalny sposób przygotować stronę wizerunkową, czy sprzedażową. W atrakcyjny sposób przedstawiamy produkty oferowane przez naszych Klientów. Skutecznie zaprojektowane strony www, wykorzystujące najnowsze możliwości technologiczne pozwalają na prowadzenie biznesu, nawet bez stacjonarnego oddziału firmy. Wszystko bowiem może odbywać się online. Odpowiednie wykorzystanie dostępnych narzędzi daje także możliwość nadzorowania ruchu na stronie i kierowanie zachowaniem Klientów, a to z kolei podejmowanie właściwych decyzji, co do dalszych działań marketingowych.

Identyfikacja
wizualna firmy

Dla naszych Klientów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem, jak i dla tych, którzy chcą zmienić wizerunek istniejącej już firmy proponujemy usługę tworzenia od podstaw identyfikacji wizualnej firmy. Zajmujemy się przygotowaniem projektu, jak i realizacją (drukiem): logotypu firmy, ulotkami promocyjnymi, wizytówkami, plakatami, bannerami, papierem firmowym; projektowaniem stoisk reklamowych i targowych. Realizujemy także zamówienia na druk zarówno mało, jak i wielkoformatowy.

GRAFIKA
UŻYTKOWA

Profesjonalnie zajmujemy się tworzeniem wizerunku produktów od podstaw: realizujemy projekt graficzny opakowania produktu (na wszystkich materiałach: szkło, aluminium, karton itd.), badamy rynek pod względem zainteresowania produktem, wprowadzeniem produktu na rynek, wymierną pomocą w sprzedaży produktów.

LINKI
SPONSOROWANE

Usługa ta daje możliwość dotarcia do tych Klientów, którzy w danej chwili mają zapotrzebowanie na produkt/usługę, które macie Państwo w ofercie. To skrócenie, zwykle długiej i krętej drogi poszukiwania Klienta zainteresowanego naszym produktem/ usługą. Kolejną zaletą jest rozliczanie za efekt, a także możliwość dostosowania kampanii pod względem geograficznym, doboru czasu jej realizacji i określenia budżetu dziennego. Linki sponsorowane dają także możliwość szczegółowej analizy kampanii i dopracowywanie jej na bieżąco w celach szybkiego wzrostu jej efektywności.

KAMPANIE
BANEROWE

Po przeanalizowaniu celów i założeń kampanii wskazujemy miejsca w Internecie, w których można znaleźć grupę docelową Klienta. Dobieramy odpowiednie treści, przygotowujemy materiały pod względem graficznym i tekstowym, ustalamy czas emisji kampanii, wspólnie z Klientem planujemy budżet. Już dziś warto umówić się na spotkanie z naszym handlowcem, na którym wspólnie z Klientem zostaną wyznaczone cele biznesowe, do których realizacji z pełną determinacją będzie dążył nasz zespół.

BUZZ
MARKETING

Buzz marketing to doskonałe rozwiązanie dla Klientów z każdej branży i wykorzystanie nieograniczonych możliwości Internetu. To kreowanie wizerunku firmy w Internecie i pozyskiwanie nowych Klientów poprzez wyrażanie opinii na temat produktów i usług Klienta w sieci. To sposób na masowy przekaz informacji i możliwość bezpośredniej konfrontacji z potencjalnych Klientem. Pozostałe formy kampanii promocyjnych nie dają aż takiej możliwości uzyskania feedbacku od Klientów na temat usług czy produktów Klienta.

SOCIAL
MEDIA

Social media w dzisiejszym świecie dają nieograniczony zasięg terytorialny dla akcji promocyjnych. To mniej oficjalna forma prowadzenia kampanii promocyjnych, która pozwala na swobodne dotarcie także do bardziej wymagających grup np. młodzieży. To także szybkie zwiększenie liczby osób zainteresowanych naszymi usługami/produktami - budowanie bazy Klientów. Nie można także zapomnieć o największej zalecie tej formy promocji, a mianowicie dostęp do potencjalnych Klientów w każdej chwili, bez względu na porę dnia i to przy wykorzystaniu stosunkowo niewielkich nakładów finansowych.

TELEMARKETING
 

Nasz wykwalifikowany zespół telemarketingu proponuje naszym Klientom następujące usługi: badanie rynku przed wprowadzeniem nowych produktów, ankietowanie, działania przedsprzedażowe, budowanie bazy i działania na bazach naszych, jak i Klienta, a także budowanie bazy pod specjalne wydarzenia czy projekty. Realizujemy także projekty specjalne, na indywidualne życzenie Klienta.

BAZY
DANYCH

Do Państwa dyspozycji mamy własne bazy B2B z Polski o szerokim spektrum kryteriów i danych (do Państwa dyspozycji oferujemy także bazy B2C). Jesteśmy firmą polsko-francuską o europejskim zasięgu, dlatego naszym Klientom możemy zaoferować dostęp do baz danych z całej Europy i świata. Przygotowujemy także bazy pod konkretne projekty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ FIRMĄ

Wypełnij formularz kontaktowy i zostaw wiadomość.
Lub jeżeli szukasz kontaktu telefonicznego przejdź na podstronę kontakt.

dowiedz się więcej

2015 ® Mediaten sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Lists4Europe